What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

Retro Planet event op 23 april!

Psykick

Loop Survivor
Nieuwe site, nieuwe naam en een nieuw event!

In de lijn van de plannen voor de toekomstige onderneming zal de uiteindelijke naam "Retro Planet" worden.

Op 23 April staat dan ook het volgende event gepland van Retro Planet :D

Het afgelopen event was weer een enorm succes, maar we mistten helaas wat bekende gezichten, wellicht kunnen de heren dit keer weer wel. hoe dan ook wordt het weer een event met nog meer nieuwtjes en goede oude klassiekers!

Entree is €15,-
Kinderen €10,-

Drinken, een broodje en wat versnaperingen kan je aan de bar kopen.

Je bent vanaf 13.00 welkom.

Als je de hele dag blijft kan je je wel opgeven voor een portie eten voor €5,- p.p. Ik weet nog niet wat het wordt, maar het kunnen zomaar weer eens een keer burgers zijn.

Waar? Stephensonstraat 7 te Zoetermeer. Parkeren kan voor de deur!

Laat aub tijdig weten of je komt en of je mensen meeneemt.
Iedereen is welkom, dus spread the word!

See ya then!

Voorlopige lijst van mensen die komen en eters :

Psykick +eten
Mart +eten
Cageman +eten
Netaxe +eten
D +?
Anunaki +?
Dr Doggy +1
Da Dude +2 als het goed is
KAOS +? +eten
Cthulhu +1 +eten
Baki +3
Zemmik +4 +eten
DKJR +10 +eten?
Sphere +1 +eten
ABC +eten
Hellfish +1 +eten
 
ik moet die dag 's ochtends werken en een stukje van de middag, ik moet de nacht van zaterdag op zondag werken..... dus HELL YEAH ik kan komen, er zullen er een zooi meekomen verwacht ik. Hoor je nog van me
 
he goed dat het weer kan zeg maar, heb je ook nog een opsomming welke kasten je hebt draaien?? misschien helpt dat in het overhalen van een paar kennissen...(mocht je het hebben dan een easy copy en paste anders niet teveel moeite doen hoor)
 
Ik wordt die week ervoor geopereerd, dus ik weet niet of ik fysiek alweer de hort op kan, maar als ik kom, neem ik mijn 2 kids mee.
Laat me niet weer een event aan mijn neus voorbij gaan 😉
 
Nee, ik ga wel onder volledige narcose (een blokkade in mijn neus verwijderen). Dus ik mag daarna een week niks doen Vooral niet wat druk op mijn neus geeft. Maar het moet hoofdpijnen verminderen.

Laat me niet weer een event aan mijn neus voorbij gaan 😉
Mooie woordspeling 8)
 
Da Dude":2u9n9ywt said:
Nee, ik ga wel onder volledige narcose (een blokkade in mijn neus verwijderen). Dus ik mag daarna een week niks doen Vooral niet wat druk op mijn neus geeft. Maar het moet hoofdpijnen verminderen.

Laat me niet weer een event aan mijn neus voorbij gaan 😉
Mooie woordspeling 8)

Hahaha, leuke woordspeling. Sterkte ermee.
 
Nice! 8)

Ik ben d'r weer met me zoon + vrienden (hoeveel weet ik nog niet) + eten
 
Ik moet nog even kijken of ik kan want twee dagen daarna ga ik op vakantie en diezelfde dag moet ik m'n gekko's naar de opvang brengen. Ik ga m'n uiterste best doen om langs te kunnen komen.
 
Mooi verhaal dit! Ik ben erbij, met hoeveel en eten meld ik later nog even. Maar zeker +2
 
Back
Top