What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

NGC Event II: Out of Space!

He Ken, don't wanna nag you maar bij het doorkijken van het lijstje deelnemers zag ik dat er geen nr:27 was
Het kan natuurlijk dat dit een heilig nummer is (net zoals nummer 14 bij Ajax) 😉

P.s: het wordt al een mooi lijstje trouwens
 
Welke versies van games worden er gespeeld exact?
Bijv. Futari 1.0/1.5 of Black Label? Progear op Jap of USA?

Vragen, vragen... ;)
 
As je het verschil gaat merken hoef je je ook geen zorgen te maken dat je met 1 credit de high score neer gaat zetten. Het hangt er vanaf of we de pcb kunnen lenen bijv. of de 360 versie moeten aanzetten met Futari.
 
Er zijn twee aanpassingen aan het speelschema gemaakt. Raystorm is vervangen door Sexy Parodius, R-Type is vervangen door Akai Katana. Raystorm heeft geen mogelijkheid scores goed te noteren na game over, R-Type kregen we niet helemaal goed draaiend en we willen graag een horizontal game draaien op de Megalo :)
 
Ik ben van de partij hoor Ken, sorry voor het late antwoord.
Of mijn broer mee gaat is nog steeds niet zeker, maar ik reken er niet op.
 
Ik ook niet, maar dat zal de pret niet drukken...heb hem al een tijdje willen spelen en vind de pcb nog een tikkie te duur.
 
Het is een mooie line-up, al ligt mijn persoonlijke voorkeur toch bij 1942, Parodius Da!, Salamander 2, Death Smiles.... maar we gaan er gewoon voor :P
 
Via PM kwam mij ter ore dat Futari in Original Mode gespeeld gaat worden. Maar toen ik bijv. vroeg naar versies e.d. was dat wat minder van belang. (Voor scoren e.d. is de mode echter behoorlijk belangrijk.)

Kunnen jullie per game (indien van toepassing) aangeven welke versie dan wel mode we voorgeschoteld krijgen op het event?
Keuze van schip/character e.d. is wel vrij?
Zijn er bijv. ook schepen/chara's gebanned ivm bekende bugs?
Idem voor bepaalde bugs e.d. in games dan wel score abuse?

Ik denk dat ik niet de enige ben die goed beslagen ten ijs komt :)
 
ff een vraagje/opmerking betreffende puntentelling tijdens het toernooi.
Voor de duidelijkheid, ik ben geen goede speler, gaat mij ook niet om het winnen, maar ik kan me voorstellen dat die er wel zijn.

Gezien het feit dat een Sexy Parodius aanzienlijk minder punten geeft dan bvb een Futari of Progear is het vergelijken op punten niet eerlijk toch?

Een slechte Futari speler scoort dan beter dan een goede R-Type speler bvb.

Doen jullie het dan ook op deze manier oid?

- beste speler op een game krijgt X aantal punten (waar X het aantal aanmeldingen is)
- slechtste speler op een game krijgt 1 punt

tel alle punten die je gehaald hebt bij elkaar op en je krijgt een goede score/vergelijking.

anders hadden we Gigawing er ook nog wel in kunnen doen ;)

Vroeg het me gewoon af.
 
Back
Top