What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

Te koop : Sega Naomi upright Outrun 2006 SP (Special Tours)

Status
Not open for further replies.

cocobolo

Cabinet Dweller
VERKOCHT : Zaterdag 27-12 naar nieuwe eigenaar :)

Hallo,

Ik heb besloten dat ik mijn Outrun Special Tours (Sega Chihiro) te koop zet.

De kast is een conversie van een Jambo Safari. Alles is opnieuw gespoten in ferrari rood, stickers zijn aangebracht op de zijkant, de marquee/topper zit bovenop de kast met Outrun, alleen de bass speaker (onder het stuur) zie je nog de Jambo Safari zwart/witte strepen.

De pedalen zitten in het los te koppelen deel waar ook de 'rugleuning' aan vast zit zodat je fijn kunt leunen, dat vind ik zelf erg prettig.

De kast speelt helemaal goed, monitor is mooi en goed. Als ik hem een tijdje uit laat dan moet ik na het opstarten in het menu (bediening via knoppen achter de coin deur) aangeven dat ik een upright heb en niet een sit-down. Ik haal altijd de stekker er uit, ik weet niet of dat wellicht invloed heeft (maar dat weten de kenners hier vermoedelijk wel ;-) ).

Het stuur : ik heb het originele stuur, maar dat rubber voelt vies plakkerig aan, niet prettig. Ik heb er dus een leren stuur op gezet, staat mooier (is mijn mening) en voelt ook veel fijner. Maar het originele stuur krijg je er natuurlijk ook bij.

Ik heb zojuist een filmpje gemaakt van mijn zoontje die aan het spelen is. Ik moet het nog even ergens uploaden, volgt straks, moment :)

Ook zal ik nog wat foto's maken, maar het is in mijn game room heel donker dus de foto's die ik zojuist heb gemaakt is bijna niets op te zien. Ik zal morgenochtend even een bouwlamp zoeken en foto's plaatsen.

Ik heb wel alvast een oude foto van toen ik het stoeltje/leuning er nog niet aan had bevestigd, dus hier zie je ook die 'base-plate' niet met de pedalen! (en ook zie je hier het oude stuurtje) :
DSC04574_zps9c94964d.jpg

Ik heb hem gekocht voor 950 euro, volgens mij 2 jaar geleden. Prijs is 750 euro :) UPDATE : 700 euro, pricedrop
 
Psykick":25zwwuds said:
Mooie kast en een nette prijs. Succes met de verkoop ;)

Dank. Ik ben niet zo op de hoogte van prijzen, ik heb het gerelateerd aan wat ik betaald heb + extra stuurtje en daar dan wat afschrijving vanaf gedaan :)

Heeft iemand trouwens wel eens een Blazing Angels te koop gezien? Is dat nog enigszins betaalbaar/haalbaar? Ben het al weer dagen op de Wii aan het spelen : heerlijk spel :)
 
Inderdaad een mooie kast. Ik neem wel aan dat het gewoon om Outrun 2 SP gaat (op de Sega Chihiro), en niet om Outrun 2006 (Xbox)? Het artwork is van Outrun 2.
 
Cageman":3t3dd7wt said:
Inderdaad een mooie kast. Ik neem wel aan dat het gewoon om Outrun 2 SP gaat (op de Sega Chihiro), en niet om Outrun 2006 (Xbox)? Het artwork is van Outrun 2.

Ja, de Sega Chihiro zit in de kast, niet een xbox :)

Ik heb de kast net uit mijn gamerooom gehaald en staat nu in de keuken. Nu heb ik beter licht voor een foto. Zie hier :

DSC_3151_zpsdaac2bac.jpg

De onderkant zou ook nog een keer zwart gespoten kunnen worden. Je krijgt er een spuitbus zwarte lak bij van me ;)
 
Ook al begrijp ik dat het een nette prijs is ;) : pricedrop naar 700 euro :)
Maar hij staat ook op andere sites intussen.
 
Ja, het is ook een beetje een lastige tijd. Hij mist wel wat branding e.d. maar dan nog is het een eerlijke goede prijs. Shipping naar het buitenland zou het wel wat makkelijker maken eerlijk gezegd :)

Succes!
 
Psykick":2itc9cff said:
Ja, het is ook een beetje een lastige tijd. Hij mist wel wat branding e.d. maar dan nog is het een eerlijke goede prijs. Shipping naar het buitenland zou het wel wat makkelijker maken eerlijk gezegd :)

Succes!

Ik heb geen ervaring met verschepen. Maar maakt niet uit, nu hij in de keuken staat, is iedereen hem gelijjk weer aan het spelen (ik ook, haha) 8) . Dus ik heb geen haast. Ben gewoon aan het opruimen/veranderen, en kijk al uit naar nieuwe projecten :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top