What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

New Astro City + NAOMI en Model2 board

  • Thread starter Thread starter Anonymous
  • Start date Start date
Heb toen een chassis bij cosmicco besteld voor ik geloof 180 euro.
Heb 'm toen wel door een tv-reparateur laten installeren.
 
en dat koste nog eens extra natuurlijk :)

Net ook eens naar STV gekeken. Ook leuk natuurlijk RS :-D

Niet eens duur, NAOMI spul is allemaal een stuk prijziger.
 
ik zou je er even van verzekeren dat in de cab de originele dual sync (15 / 24khz) monitor zit. afaik werkt model2 en model3 op medium res (24khz), dus met puur een jamma loom kom je er niet als je monitor geen 24khz aan kan. Maar een new astro kan dat ales het goed is wel.
 
Als ik heel eerlijk ben denk ik niet dat een Naomi set up the way to go is als je net met een cab begint. Zeker niet als je geen 31khz scherm hebt.

Naomi is zoals je zelf zegt relatief prijzig, terwijl je op een VGA scherm met een Dreamcast dezelfde, zo niet betere graphics hebt. Met andere arcade hardware, zoals CPS2 ligt dat anders. CPS2 is nooit arcade perfect geport en MVS is niet betaalbaar als AES.

Mijn advies zou zijn: dump de Naomi en koop voor dat geld een leuke begincollectie van MVS en wellicht STV (kost toch geen drol). Toch vind ik ook van STV dat het eigenlijk weinig meerwaarde heeft t.o.v. Saturn (daarom heb ik zowel Naomi als STV weggedaan en me meer toegelegd op stuff die niet op een console, of veel te duur op een console is).
 
Ach, NAOMI heeft de vetste games voor mij. Hou niet heel erg van 2D fighters of shooters(vind ze leuk, maar speel ze geen uren achter elkaar).
Virtua Tennis, Virtua Striker, Virtua NBA is meer mijn ding. Ik heb die NAOMI nu al een jaar of 4, echter zonder cab. De arcadebeleving wordt alleen maar groter op een echte cab :D

Ik koop er nog wel een CPS2 bij, kan ik af en toe wisselen. Kon er zo gauw echter nog weinig vinden op ebay. Welke games raden jullie aan op de CPS2? Vind zo nu en dan een potje SF2 of SFA leuk om te doen. Ook de Marvel vs Capcom games vind ik tof.

Hoe zit het met die multi PCB's met 100 games ofzo? Pacman, galaga en 1944 bijv. Ook leuk.

En daarnaast heb ik nog dat model 2 board. Moet dus nog een Jamma loom ergens vandaan toveren(iemand tips?) dan kan ik ook nog Model2 of 3 boards erbij kopen.
 
Ik zou juist wel voor een naomi cab gaan als naomi je prioriteit heeft.
 
Geld en verkrijgbaarheid is een issue ivm cab...

Het liefst heb ik ook een NAOMI cab... Maar ik heb ook liever een Ferrari dan een volkswagen...
 
Naomi cabs zie ik wel vaker voorbij komen voor redelijke prijzen, ik zou even geduld hebben en afwachten. Beter dan dat je zometeen een cab thuis hebt staan waar je niks mee doet en niks aan hebt.
 
R2-2D":2kjxj7sx said:
Naomi cabs zie ik wel vaker voorbij komen voor redelijke prijzen, ik zou even geduld hebben en afwachten. Beter dan dat je zometeen een cab thuis hebt staan waar je niks mee doet en niks aan hebt.
Precies. Ga geen naomi degraderen naar een 480i signaal, maar check op marktplaats totdat er een voorbij komt.
 
R2-2D":j4fmeyuw said:
Naomi cabs zie ik wel vaker voorbij komen voor redelijke prijzen, ik zou even geduld hebben en afwachten. Beter dan dat je zometeen een cab thuis hebt staan waar je niks mee doet en niks aan hebt.

Ik zei toch al van Model2, Model3, ST-V en CPS2. Lijkt me perfecte cab daarvoor.

En NAOMI werkt er ook in. Scanlines zijn tof!

Die redelijke prijzen van NAOMI zijn hoe hoog? Volgens mij altijd wel 1000+
 
750/800 euro zie ik ze wel eens voor.
Maar ik denk als je goed zoekt dat je ze nog wel goedkoper kan vinden. Het is natuurlijk niet een zeldzame cab ofzo.
 
R2-2D":2ezdlmje said:
750/800 euro zie ik ze wel eens voor.
Maar ik denk als je goed zoekt dat je ze nog wel goedkoper kan vinden. Het is natuurlijk niet een zeldzame cab ofzo.
Ik blijf R2-2D quoten :D , naomi cabs zijn officieel in Europa verkocht, astro's niet.
 
Maare,

de 1 zegt: blind kopen, de ander zegt: niet doen.

Ik heb ook nog mijn model2 die ik nooit geprobeerd heb. Die moet ik zowiezo eens kunnen spelen natuurlijk. Jamma Loom kooptips?
 
Simpel, als je niet kunt kiezen koop je ze gewoon beide :P

Maar iedereen heeft zo wel z'n menig/voorkeur en daar ontkom je toch niet aan.
 
Precies. Als ik groter ga wonen komt er wellicht nog een tweede kast :-)
 
Laat ik het zo zeggen...

Ik heb zowel een Naomi stand up als een Astro City gehad en als je daar tussen moet kiezen is Astro City absoluut the way to go.
Met een Naomi kun je alleen Naomi spelen, of je moet em echt moeilijk gaan ombouwen en daar wil je niet aan beginnen, zeker niet met je eerste cab. Dan maar een beetje beeldverlies maar wel JAMMA.
 
Nee precies. Heb jij nog Cabs Ken? Woon je weer gewoon in NL voorlopig?
 
Nog iets: welke versie van het CPS2 board kan ik het beste kopen? Asia?
 
CPS2 is meer een kwestie van smaak, ik vind de groene boards het mooist (JPN), sommigen vinden blauw het mooist (USA-EUR).

Ik heb nu geen cabs meer omdat er een Egret 2 is meegekomen in de shipment van Ron. Ik had ooit 4 cabs naast elkaar, maar toen ik voor langere periode naar Japan ging en zoveel teringzooi meenam paste het echt niet meer. Ik zit gewoon nu hier met full time job, ga alleen op vakantie naar Japan in oktober.
 
Back
Top