What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

Multicart labels en Marquees

PascalP

Shmup Veteran
Heb een tijd geleden wat stickers laten drukken voor de diverse Darksoft Multicarts en heb er nog een aantal over.
Denk dat er hier ook wel wat gebruikers zijn van deze carts.
Alles is gedrukt door een professionele drukkerij op hoogwaardig zelfklevend gelamineerd vinyl, dus geen goedkope/papieren prints.

Prijzen incl verzenden met briefpost.

- Sega STV multicart, rood desing, €5
- Taito F3, label + sidelabel, eigen design, €7,50
- CPS2 labels, verschillende designs, €7,50
- CPS3 label, eigen design, €5
- NeoGeo Multicart marquee voor MVS kasten, eigen design, geprint op translucent folie dus geschikt voor kasten met backlit €7,50

heb ook nog CPS2 repro labels voor Progear en 19XX, deze zijn €5 p stuk

Linkje naar de pics:
 
Dat is dus ideaal voor mini marquees.... ben al tijdje naar zulk folie op zoek.
Ziet er ook goed uit op je foto's!
Is dat nog speciaal type folie?
 
RoOd said:
Dat is dus ideaal voor mini marquees.... ben al tijdje naar zulk folie op zoek.
Ziet er ook goed uit op je foto's!
Is dat nog speciaal type folie?

Ja is bedoeld voor lichtbakken e.d.
Heb mijn drukkerij een paar originele marquees laten zien en van daaruit hebben ze dit materiaal gekozen, weet niet exact hoe het heet, maar hij had het over ‘melkglasfolie’ dacht ik.
 
Thanks, dat is precies wat ik zoek. Ben mn hele huis aan het verbouwen en wil van die lichtbakken in de woonkamer met posters of marquees voor mn collectie.
 
Back
Top