What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

[FS] Saturn PSU DIY kits + DreamPSU PCB's

PascalP

Shmup Veteran
UPDATE:
Alle Saturn kitjes verkocht, enkel nog Dreamcast PCB's beschikbaar....



Gezien recent de design files van de DreamPSU en SaturnPSU zijn vrijgegeven leek het mij en @Sp33dFr34k een leuk projectje om deze zelf ook te gaan maken, maar gezien het amper de moeite is om parts voor 1 pcb te bestellen hebben we er een stuk of 10 van ieder besteld.
Alle delen die we over hebben willen we verkopen voor kostprijs zodat iemand anders ook aan de gang kan ;)
De kostprijs voor ons is alle kosten voor PCB fabricage, componenten van Digikey, shipping, import, etc.

Verzending binnen NL is €2,50 in bubbelenvelop of €6,95 als traceerbaar pakketje

DreamPSU
Enkel kale PCB's beschikbaar, hier hebben we geen componenten voor besteld
nog 9 stuks beschikbaar voor €2,50 p stuk
High quality, black finish

SaturnPSU
Bijna compleet DIY kit:
- PCB
- Alle parts, caps, resistors etc.
- Alle headers en connectors met crimping pins
- 3D print voor de power socket
- Power socket
We hebben alle kits pre-made compleet in gelabelde zakjes per component zodat het maken te identificeren is wat wat is.
Als bonus doen we er ook nog een tekening bij van het PCB layout met alle component locaties, dit zit standaard dus NIET bij de vrijgegeven files in Github en moet je zelf in de Eagle PCB design software duiken om de juiste locatie van alle componenten te vinden ;)

Wat zit er NIET bij:
- Assemblage van de gehele kit
- Kabels, dus je moet je eigen kabels hebben om te krimpen, alle details staan op de Github van DreamPSU/SaturnPSU
- Externe 12V PSU

Prijs voor deze DIY kit zit op €37,50, wat dus onze kostprijs is voor het geheel
Nog maar 5 kits beschikbaar!
EDIT: Alle kitjes verkocht

G69xPbN.jpg


OOFkMev.jpg


vkDunn2.jpg


Z0kSEhV.jpg
 
Aangezien ik die niet meer via indiegogo ga krijgen... :x
Wil ik die 2 saturn pakketjes wel. :dance:
 
Ik heb misschien nog een spare kitje @waiwai...

Ik stuur jullie beiden een PB als ik vanavond thuis ben ;)
 
ZeMMiK said:
hoi, als je die kit hebt, wat heb je dan?? een controller converter??

Ter vervanging van de originele voeding, vooral handig als je bijvoorbeeld geen CD-Drive meer hebt met een GDEMU/Rhea/Phoebe.
De originele voeding produceert nogal wat hitte, wat alleen maar toeneemt als je de CD-Drive niet meer hebt.

Hele verhaal hier;
 
Back
Top