Discussies en FAQ's over arcade hardware en games.
-
Da Dude
- Active Level:

- Posts: 5449
- Joined: Mon Jan 17, 2011 23:27
- Location: Netherlands
-
Contact:
Post
by Da Dude » Sat Feb 27, 2016 10:14
-
Da Dude
- Active Level:

- Posts: 5449
- Joined: Mon Jan 17, 2011 23:27
- Location: Netherlands
-
Contact:
Post
by Da Dude » Thu Mar 03, 2016 16:11
Ligt dat misschien aan mij, maar sinds ik Shmups van Cave, en dan vooral de Dodonpachi reeks en de espgaluda delen, ik games als Trizeal, bullet soul, castle of...kom er ff niet op. etc. een beetje vind tegenvallen.
-
waiwainl
- Active Level:

- Posts: 2007
- Joined: Mon Sep 23, 2013 21:04
- Location: Randstad
Post
by waiwainl » Thu Mar 03, 2016 22:34
Da Dude wrote:Ligt dat misschien aan mij, maar sinds ik Shmups van Cave, en dan vooral de Dodonpachi reeks en de espgaluda delen, ik games als Trizeal, bullet soul, castle of...kom er ff niet op. etc. een beetje vind tegenvallen.
Die laatste paar die je benoemd zijn ook totaal anders, Bullet Soul is zelfs saai qua gameplay.
-
cthulhu
- Active Level:

- Posts: 1664
- Joined: Wed Dec 17, 2008 21:56
- Location: Dordrecht
Post
by cthulhu » Thu Mar 03, 2016 23:09
Cave is dan inderdaad ook weer een compleet andere stijl dan die andere spellen die je noemt...voor mij klopt alles aan Cave spellen (hectisch, geweldige muziek en artwork en vooral stuk voor stuk echt verslavend), behalve dat ik van mening ben dat Mushihimesama Futari compleet de plank misslaat en op veel vlakken niet logisch is, in tegenstelling tot de eerste Mushihimesama.
Ik vind persoonlijk de Shikigami No Shiro serie echt geweldig (tenminste ik denk dat je die met Castle of... bedoelt). Trizeal heb ik nooit gespeeld, maar ik vind het er niet echt boeiend uitzien. Psyvariar 2 vind ik ook wel weer geweldig (deel 1 heb ik nooit gespeeld). Touhou vind ik dan weer gruwelijk saai en de artwork staat mij echt niet aan.
-
Da Dude
- Active Level:

- Posts: 5449
- Joined: Mon Jan 17, 2011 23:27
- Location: Netherlands
-
Contact:
Post
by Da Dude » Thu Mar 03, 2016 23:15
Ja die bedoelde ik. Die is wel aardig.
Raiden 4 vind ik ook super.
Maar dat hectisch, geweldige muziek en artwork, is het ook wat het voor mij doet.
Niet dat ik nu de rest allemaal slecht vind, maar ik merk dat ik snel toch weer terugval op Espgaluda 2
-
sombetzki
- Active Level:

- Posts: 1565
- Joined: Fri Feb 26, 2010 11:21
- Location: Siddeburen, The Netherlands
-
Contact:
Post
by sombetzki » Fri Mar 04, 2016 11:01
Shikigami no Shiro II is wat mij betreft een van de beste shmups.
Toffe artstyle, goede gameplay en toffe muziek