Ik heb een tijdje geleden via Has een Silver Strike Bowling cab gekocht die ik om ga bouwen tot Hyperspin cab. Hier komt nog wel een keer een topic over als ik wat verder ben, maar vooralsnog heb ik niet heel veel tijd om er aan te klussen. Op dit moment heb ik er een nieuw 27 Inch PLS Samsung scherm in hangen, een werkende (maar verouderde) hyperspin setup draaien en een werkend 'template' control panel (Art is nog zwaar in progress

1. Ik koop een versterkertje zonder volumeregelaar, bouw deze ergens in de kast in en ga het volume configureren middels de IPAC2 (Bijvoorbeeld http://store.accusafe.nl/modules/ta2024-12v-versterker)
2. Ik koop een versterkertje met volumeregelaar, bouw deze ergens in de kast in en maak een opening in de cab zodat ik bij de regelaar kan. (Bijvoorbeeld http://www.arcadewinkel.nl/componenten/geluid/versterkers/versterker-universeel-12v)
3. 2.1 audioset kopen
Optie 3 is wat mij betreft een no go. Ik ben niet heel handig maar dat vind ik voor een cab toch echt not done. Blijven optie 1 en 2 over. Optie 2 is denk ik het meest voor de hand liggend. Moet ik alleen bedenken waar ik deze in de cab wil inbouwen zodat de regelaar aan de buitenkant te bedienen is (en er ook netjes uit ziet). Optie 1 vind ik het overwegen waard. Middels de SHIFT functie kun je het volume ook softwarematig aanpassen. Vraag me ook een beetje af hoe vaak je het volume in de praktijk aanpast.
Mijn vragen aan jullie:
1. Wie heeft er ervaring met volume control via de IPAC2 en wat vind je hier van. Zou je het aanraden?
2. Welke optie zou jij kiezen en heb je tips voor een goede versterker?
NB: Als de links naar webstores niet wenselijk zijn dan hoor ik dat graag!
Alvast dank !