De Urban Camouflage DualShock 4 controller komt in de herfst

Last of us remasterd
Naughty Dog kondigde tijdens de E3 persconferentie van Sony aan dat 30 juli de dag is dat we The Last of Us Remastered digitaal en in de winkel kunnen vinden. Deze versie is in bad gedaan en heeft een aardige schrobbeurt gehad waardoor Naughty Dog belooft de game in 1080p en 60 fps te leveren. Ook wil de game de extra functionaliteit van de PS4 controller gaan benutten, maar hoe is nog niet bekend.
De PS4 versie bevat ook de briljante DLC Left Behind, en de 2 mappacks. Verder meldt Naught Dog nog dat onze multiplayer progress niet overgaat op de PS4, maar we wel een bonus krijgen om sneller terug te komen op ons oude niveau. Extra DLC die we gekocht hebben reizen wel gratis mee. Al dit moois kunnen we op 30 juli verwachten.
Vanaf komende herfst kunnen we in Europa en Noord-Amerika aan de slag met PlayStation TV.

Naast zijn functie als een mini-console kan je de PlayStation TV ook gebruiken om je PS4 games te streamen op een andere TV.
Sony heeft een bundel van een witte PS4 met de game Destiny aangekondigd, die op 9 september moet verschijnen. Op 17 juli komt er een open bèta van Destiny voor de PS3 en PS4. De versie van de game voor de Xbox One krijgt een hogere resolutie.
Op de dag van de release van Destiny moet de bundel van de witte PS4 met de game verschijnen. Onderdeel van de bundel is verder een PlayStation Plus-abonnement voor een maand. Voor de releasedatum kunnen bezitters van een PlayStation 3 of PlaySation 4 aan de slag met de bèta van het spel van Bungie; die begint op 17 juli. Op donderdag 12 juni begint de alfatest voor PS4-gamers en deze duurt tot 15 juni.
Niet alleen Sony had Destiny-nieuws. Microsoft maakte op de E3 2014 bekend dat de game in een hogere resolutie gaat draaien dan aanvankelijk de bedoeling was. Dat zou mogelijk zijn door de update die Microsoft vorige week aankondigde en die ontwikkelaars toegang gaat geven tot tien procent meer gpu-bandbreedte. "Bungie gaat de sdk-update van juni gebruiken en ze gaan de resolutie van Destiny op basis van deze aanpassing verhogen", zei Xbox-boegbeeld Larry 'Major Nelson' Hryb volgens Total Xbox.

Nintendo brengt zijn nieuwe Zelda-game, die eerder al was aangekondigd, voor de Wii U uit in 2015. Dat heeft het bedrijf bekendgemaakt op de E3. Veel is nog niet bekend over de game, behalve dat hij een 'open spelwereld' zal krijgen.
Het is nog niet bekend hoe de nieuwe game gaat heten en wanneer hij precies uitkomt, enkel dat Wii U-bezitters hem ergens in 2015 in hun console kunnen stoppen. Eiji Aonuma, de regisseur van de The Legend of Zelda-reeks, kondigde de game aan tijdens een presentatie van Nintendo op de E3-gamesconferentie in Los Angeles. Tijdens de presentatie was te zien hoe Link, het hoofdpersonage in de Zelda-games, rijdend op een paard achterna wordt gezeten door een vuurspuwend monster.
Volgens Aonuma hebben gamers in de nieuwe Zelda meer vrijheid, en hoeven ze niet een bepaalde volgorde te volgen. De game heeft een open spelwereld waar spelers vrijelijk in kunnen bewegen. Tot nu toe bestonden Zelda-games uit kleinere ruimten die via portals aan elkaar waren gekoppeld.
Doom 4, het nieuwe deel uit een van de meest invloedrijke shooterfranchises, wordt onthuld op ZeniMax Media's QuakeCon-beurs van 17 tot 20 juli in Dallas, Texas. Dat blijkt uit een teaser-trailer die vandaag online is gegaan.
Het bestaan van Doom 4 is een tijd ongewis geweest. Sinds 2007 werd aan de game gewerkt, maar in 2011 werd het project geschrapt omdat de kwaliteit volgens zowel id Software als uitgever Bethesda Softworks niet hoog genoeg was. Datzelfde jaar begonnen de ontwikkelaars van id opnieuw aan Doom 4. De ontwikkeling van Rage 2 is ervoor op de lange baan geschoven en het produceren van Rage dlc is er ook voor beperkt.
QuakeCon duurt van 17 tot 20 juli en vindt plaats in Dallas, Texas. Op welke van deze dagen Doom 4 onthuld wordt, is niet bekend. Spelers konden toegang krijgen tot de Doom 4 bèta bij een pre-order van de nieuwe Wolfenstein, maar wanneer die bèta van start gaat, is nog niet bekend.
Super Smash Brothers voor de Wii U en de Nintendo 3DS komen nog dit jaar uit. De Wii U-versie komt voor de feestdagen van dit jaar uit, en de 3DS-versie komt op 3 oktober van dit jaar uit. In beide games kunnen spelers nu Mii's gebruiken om mee te vechten.
Het nieuws komt van de E3-editie van Nintendo Direct, de webcast die Nintento gebruikt om zijn fans op de hoogte te houden. Naast de toevoeging van Mii's die mee kunnen strijden, zal Super Smash Bros. op de Wii U de nieuwe Amiibo's ondersteunen.
Op de beelden van Nintendo Direct viel te zien dat de Mii's niet zomaar geïmporteerd worden in de wereld van Super Smash Bros. Spelers kunnen hun Mii's uitrusten als brawler, gunner of swordfighter. Daaropvolgend kunnen vier special moves gekozen worden uit een totaal van twaalf om een Mii uniek te maken in een gevecht.



