Ik heb dit alleen gedaan met een Asahi Seiko 100Yen coin mech, uit mijn New Astro city.
Eerst moet je de coin mech eruit tillen je hoeft hierbij niet de schroefjes los te maken die aan de deur vast zitten maar gewoon de mech als het ware 'eruit tillen'. Als je dit heb gedaan wil je eerst deze scroefje met de klok mee draaien.

Je moet de schroef draaien elke keer een beetje tot een 20 cent munt door de proever gaat. het muntje hoeft nog niet door de goede gaatje te komen maar als hij maar erdoor heen komt.
Hierna moet je nog een schroefje verstellen. deze zit aan de achterkant.

Deze moet je los maken en verstellen naar de kant waar de pijl heen wijst tot je munt uit de goede gat komt (De kant waar de schroef zit die je aan het verstellen bent). Als je dit heb gevolgt heb je nu een coin mech die 20 centjes accepteerd.
het kan zijn dat je de 20 centen niet door de coin slot van je cab kan krijgen, dit is niet echt te verhelpen behalve door de muntje een beetje hard erin te duwen.
Nu kan je al die freeloaders stangen om hun 20 centjes:D, kan je nog wat verdienen aan deze hobby XD.