Had wat vraages betreft een jp ps2.. Ben er pas sinds een week of 2 er achter gekomen dat games als ibara, do don pachi en Mushihimesama, etc bestaan. Nooit eerder had ik interesse in de ps2 getoond maar nu MOET ik dus een japanse ps2 hebben


Duss.... nu mijn vragen:
- Wat is een goede plek om een japanse ps2 aan te schaffen? Ik vond Play Asia, maar helaas hebben ze wel 45,- verzendkosten (maarja dat moet ik maar sowieso aannemen, right?) en verder hebben ze games als ibara & Mushihimesama niet te koop.
- Ik had al begrepen dat USA/EU spellen niet op een JP ps2 kunnen worden gespeeld, misschien dat ik later toch wel bepaalde rpg's als de FF series erop zou willen spelen.. Bestaat er iets als http://store.videogamecentral.com/ps2fltopcoli.html maar dan visa versa?

- Heeft iemand ervaring met dat converter ding op http://store.videogamecentral.com/ps2fltopcoli.html? Ben toch altijd bang dat bepaalde games het niet doen ofzo. Het blijft een optie als alles toch iets buiten m'n budget ligt.
Op het moment heb ik verder niet zoveel vragen.. maar die komen vast later wel
