Tenzij je parkinson hebt is het een kwestie van rood op rood, zwart op zwart. Meter op DC instellen (aan de 1e post op deze page te zien stond ie op AC ipv. DC).
Dit is een basic skill / noodzaak voor iedere arcade gamer dan wel collector.
Teveel 5V en je fikt je pcb's langzaam af.
Te weinig 5V en ze resetten of hebben andere bugs.
Je raakt met de meetpennen geen twee contactjes tegelijk aan, maar eentje per pen. Van meten gaat een pcb niet stuk, wel van kortsluiting.
(De 5V is dusdanig 'laag' dat je hier geen schok van krijgt of doodgaat.)
Je hoeft alleen de +5V te meten, verder niks, 12V boeit even niet.
Dus, game er op zetten, meter instellen op DC, groter dan 5V, zwarte (GND) op pin 1, en rode (meetprobe) op pin 3.
Als je dit allemaal afgerond hebt, dan is de kans groot dat je de supergun wat hoger hebt gezet op de +5V. Dan loopt deze pcb gewoon goed, maar krijgen de kleinere printjes weer wat teveel 5V. Dus je blijft meten en draaien, per pcb. De persoon die dan deze keer bij je langskomt, die zou bij een nieuwe pcb weer langs moeten komen om te meten voor je, etc etc. Dat is geen beginnen aan
Ik zie zo vaak dat mensen niet meten dan wel hun 5V goed zetten, en hun dure spullen langzaam om zeep helpen, gewoon zonde.

(en dan komt het bij mij op de testbank terecht..)