What's new
Nozomi - Japanese Video Arcade Heaven

Welkom bij Nozomi! Hou je van arcade, shmups, candy cabs, racing cabinets, rhythm, puzzle, maffe of fighting games? Maak gratis een account aan en praat mee met andere liefhebbers over games, hardware, events, repairs, imports en alles wat de arcade community bijzonder maakt.

KOF XIII

Trailblazer

1CC Aspirant
Joined
Jan 8, 2009
Messages
775
Reaction score
0
Location
Breda - NL
Nog niet in huis maar according to the reviews moet ie erg lekker zijn. Ik heb er iig zin an :twisted: !! Preordered maar pas 30-11 in NL :roll:

Ik zal een mooie review schrijven next week!!
 
Ben benieuwd, hoe vond je XII?
Ik kon daar niet echt lekker inkomen, persoonlijk.
 
Cool! Nog wel verdacht weinig over gehoord, hoop dat het vet wordt want last chance voor snkp denk ik...
 
Wat een vette game is dit jongens, echt waar zit alweer de hele dag te genieten op mijn Megalo!!
Echt heerlijk hoe je combo's kunt maken en hoe de specials zijn uitgebreid, echt weer een te gekke KOF game! Dankzij deze game zit ik weer lekker achter mijn kast. Echt een no brainer!
 
+1. 12 was gewoon karig. weinig characters, en nu gewoon weer vanouds.
Maarre voor mij KOF neowave op me atomiswave de eerste tijd.
Net binnen, nooit eerder gespeeld
 
@ Jig: XII was beetje ruk... Engine was het net niet en de netcode zoog hard waardoor online matten een no go was.

Foregames krijgt vandaag iig even een telefoontje van me..... 30-11 aan me reet, hij is er dus al....
 
Nee ik heb een TypeX2 versie op me pc draaien tot ik hem voor de Ps3 kan kopen
 
Nou ik heb gewoon een pre release draaien op mijn Jtag, dus kan best zijn dat hij er Europees nog niet is. Wel knalt dit spel echt wreed hard, echt weer lekker genieten. Ik ben benieuwd wat de rest ervan vind!
 
Oh ja btw, ik had ook de PC versie, maar moet zeggen dat de 360 versie die ik heb toch wel een stuk soepeler loopt, dit ivm met wat input lag e.d. met die emu versie denk ik.
 
Yep, only TX2 of emu for the moment, hij is er steeds nog niet.

Rayman wel overigens *zucht* toen ik bij Gamemania vroeg of ze KOF XIII al binnen hadden *argh*... Wat een gasten daar joh...
 
Yes! Hij is erg vet!! Wat een kicke combo systeem zeg!! Specials zijn te chainen en zelfs super specials zijn te linken met de NEO max moves. Dan staat echt het hele scherm id fik :twisted: Erg dik, zal een review schrijven binnenkort als ik iets meer familiar mee ben.
 
ik heb kof ook al een tijdje in m xbox zitten de game is erg cool,
speelt top de backgrounds zien erg mooi uit.
 
ja 15 pond plus verzendkosten was ik kwijt.

Maar goed ook, die combos zijn te strak, zoms moet je snel dan weer late en dan weer snel. Bij zommige characters kom ik niet eens verder dan de derde trial. Beetje jammer, street fighter combos zijn easy hiermee vergeleeken.

Verder prachtige game, leuk systeem ook nog.
 
Ja de combos zijn niet de makkelijkste
 
Back
Top