TK: New Astro City cab met vele extra's !!VERKOCHT !!

Bied hier alles aan en wat je zoekt voor arcade en consoles.
Peet1979

TK: New Astro City cab met vele extra's !!VERKOCHT !!

Post by Peet1979 » Wed Jul 02, 2008 09:41

Omdat ik het geld momenteel goed kan gebruiken heb ik besloten om met enigszins pijn in m'n hart mijn New Astro City cab te gaan verkopen. De cab is afkomstig van Ken en dus altijd goed en liefdevol onderhouden!

Het volgende hoort bij het pakket:

- New Astro City Cab met uitstekende monitor; geen burn-in waarneembaar.
- Blast City panel met ieder 6 knoppen. De sticks zijn voorzien van bubble-ball tops.
- Stroomomvormer om gelijk op NL stroom te gebruiken.
- 4 slots MVS moederboard.
- CPS II A Board (Blauw) en game Super Puzzle Fighter (Blauw)
- Raiden Fighters PCB
- Sega Ashtray met minstens vijf 100 yen coins. Er zitten er waarschijnlijk nog meer verstopt ergens in de cab :)

Prijs: 600 euro voor ALLES !! Alleen ophalen! Ik woon in Halsteren (west-brabant). Deze prijs zal niet verder omlaag gaan. Mocht niemand interesse hebben, dan hou ik de cab maar zelf.

Hieronder de foto's. Kwaliteit is niet al te best maar dat ligt aan shitty camera.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

= Op verzoek kunnen de foto's ook gemaild worden, zodat je ze in een wat groter formaat kan bekijken.

Advertentie staat op segaforum.nl
Last edited by Peet1979 on Wed Jul 09, 2008 09:33, edited 3 times in total.
User avatar
ruderudie
Active Level:
Active Level:
Posts: 1581
Joined: Fri May 19, 2006 16:27

Post by ruderudie » Wed Jul 02, 2008 12:59

Mooie prijs Peet. Mocht er iemand zijn die de prijs een paar tientjes naar beneden wil schroeven omdat hij het MVS boardje er niet bij wil hebben, neem ik deze graag van je over.
Peet1979

Post by Peet1979 » Wed Jul 02, 2008 13:09

ruderudie wrote:Mooie prijs Peet. Mocht er iemand zijn die de prijs een paar tientjes naar beneden wil schroeven omdat hij het MVS boardje er niet bij wil hebben, neem ik deze graag van je over.


Thanks, volgens mij is het ook een zeer nette prijs. Ik zal aan je denken als iemand het MVS board er niet bij wilt hebben.
User avatar
ruderudie
Active Level:
Active Level:
Posts: 1581
Joined: Fri May 19, 2006 16:27

Post by ruderudie » Wed Jul 02, 2008 14:51

Die Ashtray mag je trouwens ook altijd kwijt aan mij, of ruilen tegen een Taito asbak, voor egret bezitters misschien leuker. Maar volgens mij ga je nu cab-loos worden? Denk iig ook mbt de asbak maar aan mij als de koper deze liever niet overneemt. 8)
User avatar
ElPancho
Active Level:
Active Level:
Posts: 1290
Joined: Fri Apr 11, 2008 07:18

Post by ElPancho » Wed Jul 02, 2008 17:02

Wat vraag je hier los voor ?

- CPS II A Board (Blauw) en game Super Puzzle Fighter (Blauw)
- Raiden Fighters PCB
Peet1979

Post by Peet1979 » Wed Jul 02, 2008 20:34

ElPancho wrote:Wat vraag je hier los voor ?

- CPS II A Board (Blauw) en game Super Puzzle Fighter (Blauw)
- Raiden Fighters PCB


Ik heb je een PM gestuurd.

Rudi; doe anders even een leuk bod per PM voor die twee items, dan kan ik even kijken of het de moeite is om het geheel op te splitsen.
almighty

Post by almighty » Thu Jul 03, 2008 09:48

Jammer dat je je cab moet verkopen en nu maar hopen dat je er echt geen spijt van gaat krijgen Peet...
Het is iedergeval een plaatje om te zien!
Peet1979

Post by Peet1979 » Fri Jul 04, 2008 18:06

De cab is eventueel ook los te koop.

Doe maar een goed bod...!
Peet1979

Post by Peet1979 » Mon Jul 07, 2008 12:37

BUMP

Kan het geld TE goed gebruiken...

Daarom prijs verlaagd naar 650 euro voor CAB en Raiden Fighters en Puzzle Fighter. Dat is echt een STEAL...maar nogmaals heb het geld te erg nodig. Profiteer snel voordat ik mezelf bedenk :?
Peet1979

Post by Peet1979 » Tue Jul 08, 2008 21:44

NU OF NOOIT...

Take it or leave it..600 euro voor het gehele pakket... :shock:

Prijs zal ZEKER niet verder zakken, want dan hou ik zelf maar...
Muzzle

Post by Muzzle » Tue Jul 08, 2008 21:58

Als het dichterbij was, ik mijn arcade kast die ik nu heb makkelijk weg kon doen etc. stond ik morgen nog bij je voor de deur... maarja, zo makkelijk is het helaas niet.

De prijs lijkt me meer dan uitstekend, ik zou hem ook graag over nemen als het allemaal makkelijker was. Maar ophalen zit er voor mij gewoon echt niet in...

Succes nog ermee, de koper van deze kast krijgt echt een geweldig ding in huis!

Ik heb je even gePM'ed.
User avatar
Ken
Active Level:
Active Level:
Posts: 4798
Joined: Wed Aug 10, 2005 15:44
Contact:

Post by Ken » Tue Jul 08, 2008 23:36

Wat een steal inderdaad, al vrees ik dat je net de verkeerde periode hebt nu iedereen op z'n cab uit Japan zit te wachten dude.

Voor diegene die dat niet heeft gedaan, give this one a good home al denk ik dat je er spijt van gaat krijgen Peet...
Muzzle

Post by Muzzle » Tue Jul 08, 2008 23:45

Ik ben aan het kijken of ik iets kan regelen om de cab te kunnen kopen. Het is nog hoogst onzeker (mijn oude cab wil ik dan per se eerst weg, moet vervoer regelen etc.) maar ik ben wel aan het kijken ernaar :-).

Ik hou je op de hoogte Peet.
User avatar
ruderudie
Active Level:
Active Level:
Posts: 1581
Joined: Fri May 19, 2006 16:27

Post by ruderudie » Wed Jul 09, 2008 07:04

Mitch, gooi die neo kast gewoon op marktplaats nadat je met Peet hebt afgesproken de new astro te kopen. Toen ik hem aan jou heb verkocht heeft ie er misschien 3 dagen op gestaan. Je moet daar natuurlijk wel een beetje geluk bij hebben, maar heel lang kan dat nooit duren, lever je er gewoon wat games bij dan is ie zo weg
jaguarwong1
Active Level:
Active Level:
Posts: 84
Joined: Thu Apr 03, 2008 12:14
Location: Den Haag

Post by jaguarwong1 » Wed Jul 09, 2008 07:15

Ik wil niemand het gras voor de voeten wegmaaien, dus
Muzzle, jij hebt eerste keus, maar mocht je hem niet
willen dan heb ik wel interesse.

Peet: PM me even als de deal met Muzzle of iemand
anders waar je misschien nu al via PM contact mee
hebt niet doorgaat.
User avatar
Ken
Active Level:
Active Level:
Posts: 4798
Joined: Wed Aug 10, 2005 15:44
Contact:

Post by Ken » Wed Jul 09, 2008 07:56

Muzzle hou nou eens op met dat eeuwige getwijfel van je en doe er is wat aan.
jaguarwong1
Active Level:
Active Level:
Posts: 84
Joined: Thu Apr 03, 2008 12:14
Location: Den Haag

Post by jaguarwong1 » Wed Jul 09, 2008 08:48

Inderdaad Ken !

Do or do not, there is no try.
Bij twijfel altijd doen, zeg ik altijd.

Anders pak ik em hoor =)
Muzzle

Post by Muzzle » Wed Jul 09, 2008 08:56

Ken wrote:Muzzle hou nou eens op met dat eeuwige getwijfel van je en doe er is wat aan.


Ken, hou nou eens op met die eeuwige botte reacties man en doe er is wat aan ;-). Zie je, zo heeft iedereen zijn verbeter punten. Je kan niet altijd zomaar ervan uitgaan dat je de situatie zo goed beoordeeld dat je in 1 zin kan zeggen wat de beste keuze is.

Door deze dingen wordt de drempel om te posten echt hoger en heb ik het gevoel (en velen met mij denk ik die het niet uitspreken) dat je maar beter iemand kan PMmen. Er komt toch altijd wel commentaar op dit forum.

Ok, het is wel 95% zeker dat ik hem neem. Ik ga Peet nu een PM sturen met info. Als Peet akkoord gaat is de kast in principe verkocht aan mij.
jaguarwong1
Active Level:
Active Level:
Posts: 84
Joined: Thu Apr 03, 2008 12:14
Location: Den Haag

Post by jaguarwong1 » Wed Jul 09, 2008 09:10

Ai, helaas, ik zit achter het net te vissen =)

Maar wel heel veel gefeliciteerd met je 95% zekere aankoop Muzzle.
Het is een mooie kast.

En mocht je er toch niet uitkomen met Peet (die 5%) dan heb ik
zeker nog interesse.
Muzzle

Post by Muzzle » Wed Jul 09, 2008 09:17

jaguarwong1 wrote:Ai, helaas, ik zit achter het net te vissen =)

Maar wel heel veel gefeliciteerd met je 95% zekere aankoop Muzzle.
Het is een mooie kast.

En mocht je er toch niet uitkomen met Peet (die 5%) dan heb ik
zeker nog interesse.


Dankjewel :-). Ik heb Peet gevraagd om een weekje de tijd om vervoer te regelen en mensen die helpen sjouwen etc. Maar heb ook aangeboden om dan alvast een aanbetaling te doen zodat Peet zeker weet dat ik hem koop. Dus als het goed is, is de kast wel verkocht :-).
Peet1979

Post by Peet1979 » Wed Jul 09, 2008 09:33

VERKOCHT AAN MUZZLE !
Muzzle

Post by Muzzle » Wed Jul 09, 2008 09:41

Bij deze wil ik Ken graag bedanken voor het steuntje in de rug dat ik nodig had om tot aanschaf over te gaan... Zijn woorden hebben het verschil gemaakt...

Grapje natuurlijk ;-). Nee Ken, ik snap wel wat je probeerde te zeggen met je opmerking over dat eeuwige getwijfel en deels heb je ook gelijk, maar soms lijk je wel erg snel te zijn in je oordeel. Sommige mensen hebben even wat meer zekerheid en tijd nodig dan een ander.

Ik ben in ieder geval erg blij met mijn aankoop. En Ken, even goede vrienden natuurlijk :-).
jaguarwong1
Active Level:
Active Level:
Posts: 84
Joined: Thu Apr 03, 2008 12:14
Location: Den Haag

Post by jaguarwong1 » Wed Jul 09, 2008 09:44

Boehoe, ik wou em...

Nee, gekkigheid, gefeliciteerd man !
Als je ooit nog van die Raiden Fighters
af moet verwacht ik een PMetje hoor =)
almighty

Post by almighty » Wed Jul 09, 2008 10:08

Mooie aankoop Muzzle, het zou eens tijd worden haha 8)
Als de inkoop actie niet doorging dan had ik hem zeker gekocht :wink:
Muzzle

Post by Muzzle » Wed Jul 09, 2008 10:09

Dankjewel :-). Ja ik kijk er ook erg naar uit moet ik zeggen. Ga proberen hem zo snel mogelijk op te halen. De aanbetaling is inmiddels gedaan aan Peet, dus het is officieel nu :-).
Post Reply