Ik bezoek deze site al een tijdje als gast met beperkte toegang, en heb deze week besloten om me aan te melden.
Los van een redelijke verzameling spelcomputers en een Playstation One kiosk, heb ik (behalve MAME) echter niets van arcade.
Nu ben ik geïnteresseerd in een sit-down arcaderacer waarvan mij is verteld dat die een probleem heeft met de monitor.
De kleur rood wordt niet weergegeven, en ik ben erachter dat het om een NeoTec NT-2701 monitor gaat.
Op het internet lees ik verschillende verhalen dat het elektronen-kanon nogal eens defect gaat, en dit is (voor zover ik weet) niet te repareren, dus zou de monitor dan vervangen moeten worden.
Natuurlijk kan het heel goed een soldeerverbinding, transistor etc. zijn wat dan waarschijnlijk te repareren is.
Heeft iemand op dit forum ervaring met dit soort monitoren, en zoja, is bij dit type het elektronen-kanon een zwak onderdeel wat vaak stuk gaat?
Bij voorbaat dank!
