Half Life 2 Arcade cabinet

Discussies en FAQ's over arcade hardware en games.
Post Reply
User avatar
Neglecta Fooorsu!
Active Level:
Active Level:
Posts: 4801
Joined: Wed Aug 10, 2005 15:44
Contact:

Half Life 2 Arcade cabinet

Post by Neglecta Fooorsu! » Mon Dec 19, 2005 14:41

Image
Image
BDT

Post by BDT » Tue Dec 27, 2005 17:30

Die is me toch een partij koel! Only in japan dan weer...
User avatar
legztec
Active Level:
Active Level:
Posts: 456
Joined: Tue Sep 27, 2005 19:13

Post by legztec » Tue Dec 27, 2005 23:36

Tis wel een setup die je thuis ook nog leuk na zou kunne bouwen. :)
2d fighting rules
Gungrave

Post by Gungrave » Fri Jan 06, 2006 00:25

Lijkt me in de eerste instantie erg leuk, maar aan de andere kant twijfel ik over de control. Zo'n knuppel lijkt me niet echt lekker om FPS mee te spelen. Maar aan de andere kant; je kunt niet goed oordelen over iets waarop je niet gespeeld hebt. Dus pas als ik er ooit nog op kan komen te spelen geef ik m'n oordeel :)
User avatar
General Wong
Active Level:
Active Level:
Posts: 237
Joined: Tue Oct 11, 2005 20:03
Location: Delft
Contact:

Post by General Wong » Fri Jan 06, 2006 08:56

Ik wordt er niet echt warm of koud van. Bij arcade games moet ik nu niet direct aan Half-Life denken.... Net zo 'kansloos' als die Quake kabinets imho...
User avatar
Rano
Active Level:
Active Level:
Posts: 588
Joined: Tue Aug 09, 2005 20:33

Post by Rano » Sun Jan 08, 2006 23:21

De cabinets zelf zien er enorm goed uit maar het lijkt me inderdaad slecht spelen.
User avatar
DAY
Active Level:
Active Level:
Posts: 502
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:23

Post by DAY » Mon Jan 09, 2006 11:51

Ik denk dat het een beetje als een mechgame speelt.
Keep on Dreaming
Post Reply