Discussies over huidige generatie en old school videogames.
-
ZiEk
- Active Level:

- Posts: 960
- Joined: Fri Nov 17, 2006 02:28
- Location: Haarlem
-
Contact:
Post
by ZiEk » Sun Jul 31, 2011 22:00
Casey120 wrote:Volgens mij 20 gratis downloadable games voor early adopters waaronder enkele exclusieve !
hoe?
waar?
en wanneer?
speel alleen ssf4 op de plee ermee.
plants vs zombies is me te duur voor 9 euro, kan wel wat games gebruiken,.
-
Umdlye
- Active Level:

- Posts: 234
- Joined: Tue Jun 07, 2011 15:48
Post
by Umdlye » Mon Aug 01, 2011 12:52
http://www.eurogamer.net/articles/2011-07-28-eu-3ds-price-cut-around-a-thirdAdditionally, Nintendo Europe plans to offer an exclusive Nintendo 3DS Ambassador Programme to consumers who have purchased the Nintendo 3DS at the original launch price.
The programme will enable these Nintendo 3DS owners to download ten NES games and ten Game Boy and Game Boy Advance games for free.
To register for this programme, Nintendo 3DS owners need to connect to the Nintendo eShop before the 12th of August.
The free software will then be made available at a later stage.
More details on the programme will be announced on the Nintendo of Europe website shortly.
-
ZiEk
- Active Level:

- Posts: 960
- Joined: Fri Nov 17, 2006 02:28
- Location: Haarlem
-
Contact:
Post
by ZiEk » Tue Aug 02, 2011 16:56
nice, klinkt dat. Maar de date is nog beetje vreemd dus. hopelijk wissen ze de games ook niet na een maand :S
-
Da Dude
- Active Level:

- Posts: 5449
- Joined: Mon Jan 17, 2011 23:27
- Location: Netherlands
-
Contact:
Post
by Da Dude » Sat Aug 20, 2011 11:51
ben benieuwd.
-
jiggymf
Post
by jiggymf » Tue Aug 30, 2011 19:40
1 september mensen, dan is er al een setje te downloaden (overmorgen).
Voorzover ik heb vernomen komen er steeds een handjevol titels beschikbaar (eerste setje over 2 dagen).
Sommige games zijn nog niet 100% af, Ambassadors krijgen dus een soort beta versie van sommige games, en een gratis upgrade naar de final versie wanneer die uitkomt (je speelt dus games die niet-ambassadors nog niet kunnen kopen in de e-shop, dat heeft ook wel wat ^^)
Met name wat oudere classics. Ik vind het persoonlijk erg leuk dat ik ze mag downloaden (als je bent vergeten in te loggen met je 3ds voordat de 'deadline' verstreken was dan is er op de nintendo site nog een pagina waarop je je kan aanmelden), maar voel me nog steeds echt goed genaaid.
Zo snel na een launch zoveel in prijs verlagen is toch wel een klap in het gezicht van elke nintendo fan van het eerste uur, die al die games toch al wel heeft op 1 of meerdere andere systemen.
Maargoed. Life's a bitch. Sta waarschijnlijk bij de 3DS-2 weer vooraan met mn pre-order en mn schijnheilige gezicht ^^
-
Cageman
- Active Level:

- Posts: 5044
- Joined: Wed May 27, 2009 20:17
- Location: Netherlands, Breda
Post
by Cageman » Tue Aug 30, 2011 21:51
jiggymf wrote:Zo snel na een launch zoveel in prijs verlagen is toch wel een klap in het gezicht van elke nintendo fan van het eerste uur, die al die games toch al wel heeft op 1 of meerdere andere systemen.
Maargoed. Life's a bitch. Sta waarschijnlijk bij de 3DS-2 weer vooraan met mn pre-order en mn schijnheilige gezicht ^^
Dat is nu eenmaal de prijs die wij blijkbaar bereid zijn te betalen om vooraan te staan. Ik bedoel, mijn PS3 was ook 1000+ euro, NeoGeo AES iets van 1300 gulden (met Last Resort voor 550 gulden). Tja..
