Discussies over huidige generatie en old school videogames.
-
almighty
Post
by almighty » Fri Jun 01, 2007 18:06
Niet mijn stijl en het zal moeilijk worden om een goede opvolger te maken na de geweldige game ''3rd Strike''
-
R-Type
Post
by R-Type » Fri Jun 01, 2007 18:17
Wat ik al elders vermeld heb; het enige wat we deze generatie en verder nog te zien krijgen zijn remakes van remakes. Nieuwe impulsen die het niveau van Third Strike oid halen hoef je gewoon niet meer te verwachten.
-
Baki
- Active Level:

- Posts: 1328
- Joined: Wed Sep 28, 2005 18:00
- Location: Rotterdam
Post
by Baki » Fri Jun 01, 2007 22:34
Re-used sprites is het meest goedkoop om snel $$ te pakken... ZZZZZZzzzzzzzzzz zeg ik.
-
almighty
Post
by almighty » Sat Jun 02, 2007 00:58
R-Type wrote:Wat ik al elders vermeld heb; het enige wat we deze generatie en verder nog te zien krijgen zijn remakes van remakes. Nieuwe impulsen die het niveau van Third Strike oid halen hoef je gewoon niet meer te verwachten.
Tja remakes, zo komen me echt de strot uit.
De games zijn in verhouding wel duurder geworden maar een nieuw concept ho maar
Het is echt tegenwoordig alleen maar vervolg op vervolg...
-
R-Type
Post
by R-Type » Sat Jun 02, 2007 10:27
Maar weet je wat het is, ik koop deze game waarschijnlijk wel. Bij gebrek aan leuker.
Trouwens, Third Strike is ook al een tijdje Backwards compatible en het valt me op dat die game online nu heel goed draait, veel beter dan die speciaal voor online ontwikkelde SF2 Hyper Fighting
Wat ik daarmee wil zeggen is dat de beste 2d fighter al speelbaar is op de 360, en we nu wachten op een remake van SSF2 Turbo
